Корзина
11 отзывов
Самые НИЗКИЕ ЦЕНЫ на поршневые компрессоры! Производитель!

     

Якісні сервісні послуги є важливим напрямком роботи компанії «Лідер». Наша першочергова задача - зрозуміти потреби кожного з наших клієнтів і надати їм повний комплекс послуг з ремонту та обслуговування компресорного устаткування. Наша сервісна служба забезпечує швидке, якісне обслуговування, наша стратегія роботи - індивідуальний підхід до кожного, ми даємо споживачам саме те, що їм потрібно.

Сервісний центр компанії надає гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування, проводить ремонт компресорного устаткування від будь-яких вітчизняних або зарубіжних виробників устаткування. Ми працюємо на ринку України з 1996 року, і за цей час у нас накопичився величезний практичний досвід і знання за рішенням навіть непростих технічних завдань. Сервісні інженери компанії завжди зможуть підібрати для вас необхідні запчастини для поршневих або гвинтових компресорів, для цього вони володіють всім необхідним обладнанням, технічними знаннями, умінням працювати з замовниками.

Компанія «Лідер» завжди відкрита для пропозицій по обслуговуванню і ремонту компресорного обладнання і систем підготовки повітря. Наші сервісні інженери виїдуть до вас на підприємство, щоб на місці надати всі необхідні послуги по ремонту компресорів, заміні запчастин, профілактичної заміни масла і масляних фільтрів, і будь-яких інших заходів з обслуговування компресорного устаткування.

Компанія «Лідер» є виробником компресорного устаткування, це є гарантією того, що в нашому сервісному центрі постійно в наявності всі необхідні для профілактики і ремонту витратні матеріали та запасні частини. Ми забезпечимо цілодобову підтримку і високу якість робіт за оптимальну вартість.

При необхідності, на час ремонту устаткування, розглядається можливість надати підмінний компресор.

Сервіс

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
+380639333188
ТОВ "Завод енергообладнання Лідер"
Євген
Украина Харьковская область Харьков ул. Плехановская, 10
Карта