Корзина
11 отзывов
Самые НИЗКИЕ ЦЕНЫ на поршневые компрессоры! Производитель!
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3

О нас

ТОВ "Завод енергообладнання Лідер"  провідне підприємство на території України в області виробництва компресорного устаткування і поставок пневматичного промислового обладнання. На сьогоднішній день наше підприємство виробляє високоякісне компресорне обладнання з широким спектром характеристик, великою областю застосування, широким асортиментом, який включає поршневі компресори, гвинтові компресори, ресивери, системи підготовки стисненого повітря.

Ми пропонуємо споживачам стисненого повітря концепцію переходу від енергоємних технологій виробництва стисненого повітря централізованими компресорними станціями до економічного принципу виробництва потрібної кількості стисненого повітря в потрібному місці. Що випускається нами ряд компресорів, продуктивністю від 0,3 м3 / хв до 74 м3 / хв, дозволяє встановлювати потрібний компресор безпосередньо на об'єктах, які споживають стиснене повітря. При цьому значно зменшуються витрати на електроенергію (в деяких випадках до 50%), на обслуговування компресорної станції і комунікацій. При необхідності ремонту або заміни споживачам пропонуються різні варіанти співпраці: поставка нового або капітальний ремонт старого обладнання з можливістю проведення пуско-налагоджувальних робіт, поточний і планові ремонти, які можуть проводитися на нашому підприємстві або у споживача. Крім того, компанія має можливість модернізувати ряд компресорів що знаходяться в експлуатації, поліпшивши тим самим їх технічні характеристики.

Велика увага на підприємстві приділяється якості продукції. З 2009 року в компанії працює випробувальна лабораторія, акредитована на технічну компетентність в системі УкрСЕПРО в області компресорного устаткування, вакуум-насосів і запасних частин до них. Вся продукція компанії проходить сертифікаційні випробування. Якість підтверджується сертифікатом відповідності вимогам безпеки УкрСЕПРО.

Застосування нових технологій і сучасного обладнання, з'єднання використання ліцензій і власних оригінальних розробок забезпечує відповідність рівня продукції як світовим стандартам, так і побажанням конкретних замовників.

Вибір перспективного напрямку розвитку продукції, правильна постановка завдань і знаходження оптимальних рішень - принципова позиція ТОВ "Завод енергообладнання Лідер"  лідера компресорного виробництва в Україні.

Більш детально ознайомитися з нашою продукцією Ви можете на сайтах:

+380639333188
ТОВ "Завод енергообладнання Лідер"
Євген
Украина Харьковская область Харьков ул. Плехановская, 10
Карта